چگونگی پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی

تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی

تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی یکی از مباحثی هست که کاربران این سیستم شبکه پرداخت آنلاین با آن سر و کار دارند. استفاده از ووچر پرفکت مانی به جای پرداخت مستقیم، مخصوصاً در سایت هایی که از امنیت آن خیلی اطمینان نداریم می تواند به ما کمک کند تا در صورت بروز مشکل ناگهانی، کل موجودی  حساب پرفکت مانی خود  را به خطر نیندازیم و ضریب امنیت آن را افزایش بدهیم.

در این پست نحوه تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی  را به شما آموزش خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

همان طور که گفته شد، پرفکت مانی یکی از انواع شبکه های پرداخت آنلاین است که از آن می توان برای انتقال ارز به خارج از کشور و پرداخت ارزی در سایت های مختلف استفاده کرد. این ارز مشابه با سایر ارزهای رسمی و رایج کشورهای مختلف مانند دلار و یورو نبوده و تنها به صورت الکترونیکی و دیجیتالی قابل استفاده است. به همین دلیل است که این ارز را در کنار سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال در نظر میگیرند.

این کمپانی که از سال ۲۰۰۷ تا کنون فعالیت خود را شهر پاناما آغاز کرده است به عنوان یکی از روش های پرداخت آنلاین محبوب در میان ایرانیان در نظر گرفته می شود. چرا که برخلاف پی پال کشور ایران را تحریم نکرده است. به عبارت دیگر، شما برای استفاده از مزایای این کیف پول الکترونیکی با مشکل خاصی رو به رو نیستید چرا که به راحتی می توانید وارد سایت Perfect Money شده و افتتاح حساب پرفکت مانی را انجام دهید!

تبدیل چرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی

 

برای تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی، ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت اصلی پرفکت مانی شوید:
⠀⠀⠀
https://perfectmoney.is/login.html
⠀⠀⠀
۱. روی گزینه withdraw کلیک نمایید.

۲. در مرحله بعد، Purchase a new e-Voucher را انتخاب نمایید.

۳. در این مرحله ابتدا نوع ارز (دلار یا یورو) را انتخاب کنید.

۴. سپس تعداد پرفکت مانی که قصد دارید تبدیل نمایید مشخض کنید.

۵. در آخر روی Preview purchase کلید کنید.

۶. در اینجا به شما شماره کیف پول و واحد ارزی که انتخاب نموده اید، تعداد ووچر درخواستی شما، میزان کارمزد برای انجام این تبدیل و مقدار کل پرفکت مانی که از شما کسر خواهد شد، نمایش داده می شود. درصورت تایید تمامی موارد روی Purchase e-voucher کلیک کنید.

۷. در مرحله آخر به شما e-Voucher و Activationcode داده خواهد شد.

نوین ارز سایت تخصصی خرید و فروش پرفکت مانی و سایر ارزهای دیجیتال

ما را دنبال کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

https://novinarz.com
telegram: https://t.me/novinarzex


, , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ها

یک دیدگاه