خرید و فروش پرفکت مانی

خرید و فروش پرفکت مانی

با“نوین ارز”

پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی همانند وب مانی یک سیستم نقل و انتقال مالی بین الملی می باشد که با وجود تحریم های ایران کماکان از کشورمان قابل دسترس بوده و امکان افتتاح حساب، به آسانی برای ایرانیان فراهم است. پس از افتتاح حساب پرفکت مانی در وب سایت اصلی، شما می توانید به آسانی و به صورت خودکار در هر ساعت از شبانه روز از طریق خدمات نوین ارز حساب خود را شارژ کنید. همچنین امکان فروش پرفکت مانی و تبدیل آن به ریال نیز برای کاربران نوین ارز فراهم می باشد.

کارمزد خرید پرفکت مانی

کارمزد خرید و فروش پرفکت مانی در سایت نوین ارز صفر است، و این سایت هیچگونه کارمزدی از کاربران خود دریافت نمی کند.

ووچر پرفکت مانی

انواع حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی به شما این امکان را می دهد تا نسبت به ایجاد کیف پول و حساب بانکی به صورت یورو، دلار، طلا و بیت کوین اقدام نمایید. شما می توانید پرفکت مانی را در قالب یورو و دلار از سایت نوین ارز خرید نمایید. سپس با مراجعه به سایت پرفکت مانی، در بخش تبادل (EXCHANGE) می توانید تبدیل ارز خود به طلا، دلار و یورو را انجام دهید.

افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی و مزیت آن

جهت افتتاح حساب پرفکت مانی می توانید به سایت پرفکت مانی مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که حساب پرفکت مانی در ابتدای افتتاح به صورت تایید نشده بوده، که در این حالت جهت انتقال پرفکت مانی یا صدور ووچر از کاربران خود ۱.۹۹% کل مبلغ درخواست شده جهت انتقال کارمزد دریافت می شود. شما می توانید با وریفای حساب خود، این کارمزد را به ۰.۵% کاهش دهید. خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده نیز در نوین ارز در صورت درخواست، ارائه خواهد شد. جهت افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید.

جهت خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی، همین حالا در نوین ارز ثبت نام کنید!

ثبت نام کاربر جدید


ورود کاربران

مراحل خرید و فروش پرفکت مانی در نوین ارز

کافیست مراحل زیر را طی نمایید تا خرید و فروش پرفکت مانی مورد نیاز شما صورت پذیرد:

۱. ثبت نام در نوین ارز

ثبت نام در سایت و احراز هویت

۲. ثبت درخواست خرید و فروش

در پنل کاربری خود سفارش خرید یا فروش خود را ثبت می نمایید.

۳. محاسبه و تایید قیمت

قیمت خرید و فروش را تایید می نمایید.

۴. تقاضای تسویه حساب

پس از خرید، ارز خود را به صورت آنی در قالب ووچر یا انتقال تحویل گیرید. در صورت فروش ارز به ما، تسویه حساب با بانک آینده به صورت آنی و سایر کارت ها تا سقف ۳ میلیون به صورت کارت به کارت و در غیر این صورت طبق سیکل پایا انجام خواهد شد.

چرا نوین ارز

چرا  نوین ارز

  • دسترسی آنی به ارز خریداری شده پس از ثبت نام و تسویه حساب در سایت نوین ارز
  • امنیت بالا در ارائه خدمات و حراست از اطلاعات شخصی شما
  • قیمت رقابتی و منصفانه در خرید و فروش ارز
  • در صورت فروش ارز به نوین ارز، تسویه حساب در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر تا ۲۴ ساعت انجام خواهد شد

برخی از سوالات متداول:

خرید پرفکت مانی از نوین ارز، در صورت وجود موجودی در سایت به میزان درخواست شما، آنی صورت می پذیرد و در غیر این صورت حداکثر ظرف ۲ ساعت در ساعات کاری انجام خواهد شد. در خصوص فروش پرفکت مانی از نوین ارز، تسویه حساب حداکثر  ظرف مدت ۲۴ ساعت انجام می گیرد.

نرخ خرید و فروش نوین ارز در پنل کاربری شما پس از طی نمودن مراحل ثبت نام و احراز هویت قابل مشاهده خواهد بود و به صورت روزانه بروزرسانی می شود.

خرید پرفکت مانی در دو قالب انتقال به حساب یا دریافت ووچر امکان پذیر است که توسط شما در مرحله خرید انتخاب می گردد.

جهت خرید و فروش پرفکت مانی چه به صورت انتقالی یا ارائه ووچر، هیچگونه کارمزدی از سوی نوین ارز دریافت نمیگردد، و قیمت ها همان نرخ اعلامی در پنل کاربری است. تنها کارمزد دریافتی متعلق به عملیات نقل انتقال پول در درگاه بانکی بوده که طبق نرخ مصوب به مبلغ خرید اضافه می گردد