خرید و فروش ووچر پرفکت

خرید و فروش پرفکت مانی

با“نوین ارز”

پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی یک سیستم نقل و انتقال مالی بین الملی می باشد که با وجود تحریم های ایران کماکان از کشورمان قابل دسترس بوده و امکان افتتاح حساب، به آسانی برای ایرانیان فراهم است. پس از افتتاح حساب پرفکت مانی در وب سایت اصلی، شما می توانید به آسانی و به صورت خودکار در هر ساعت از شبانه روز از طریق خدمات نوین ارز حساب خود را شارژ کنید. همچنین امکان فروش پرفکت مانی و تبدیل آن به ریال نیز برای کاربران نوین ارز فراهم می باشد.

کارمزد خرید پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی در نوین ارز

کارمزد خرید و فروش پرفکت مانی در سایت نوین ارز صفر است، و این سایت هیچگونه کارمزدی از کاربران خود دریافت نمی کند.

ووچر پرفکت مانی

انواع کیف پول پرفکت مانی

پرفکت مانی به شما این امکان را می دهد تا نسبت به ایجاد کیف پول و حساب بانکی به صورت یورو، دلار، طلا و بیت کوین اقدام نمایید. شما می توانید پرفکت مانی را در قالب یورو و دلار از سایت نوین ارز خرید نمایید. سپس با مراجعه به سایت پرفکت مانی، در بخش تبادل (EXCHANGE) می توانید تبدیل ارز خود به طلا، دلار و یورو را انجام دهید.

افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی و مزیت آن

جهت افتتاح حساب پرفکت مانی می توانید به سایت پرفکت مانی مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که حساب پرفکت مانی در ابتدای افتتاح به صورت تایید نشده بوده، که در این حالت جهت انتقال پرفکت مانی یا صدور ووچر از کاربران خود ۱.۹۹% کل مبلغ درخواست شده جهت انتقال کارمزد دریافت می شود. شما می توانید با وریفای حساب خود، این کارمزد را به ۰.۵% کاهش دهید. خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده نیز در نوین ارز در صورت درخواست، ارائه خواهد شد. جهت افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید.

جهت خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی، همین حالا در نوین ارز ثبت نام کنید!

ثبت نام کاربر جدید


ورود کاربران

موارد استفاده از ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستمی بین المللی است که به شما کمک میکند تا پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید. در لیست زیر تعدادی از موارد استفاده آورده شده است:

 1. جابه جایی پول بین کاربرهای مختلف در نقاط مختلف جهان
 2.  دریافت درآمدهای ارزی خود در ازای انجام پروژه ها و فعالیت های بین المللی
 3. قرض دادن یا اعطای وام به سایر اشخاص با شرایطی که شما تعیین کننده آن هستید از قبیل درصد سود و مدت زمان باز پرداخت
 4. ذخیره کردن دارایی های خود در کیف پول های پرفکت مانی به صورت ارز دیجیتال بدون ریسک و بدون نیاز به کیف پول دیگر
 5. پرداخت هزینه های خدمات و خرید کالا در فروشگاه های اینترنتی که پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت قبول دارند
 6. خرید و تبدیل پول خود به طلا، یورو، دلار یا بیت کوین با کمک سیستم تبادل داخلی پرفکت مانی
 7. انجام پرداخت های روزانه خود در اینترنت
 8. پس انداز کردن پول خود به صورت دلاری و حتی دریافت سود سالانه پس انداز

پرفکت مانی از چه ارزهایی پشتیبانی میکند:

هر حساب کاربری که در سایت پرفکت مانی افتتاح میشود حاوی چهار نوع مختلف حساب است:

 1. حساب دلاری که هر واحد پرفکت مانی آن شامل ۱ دلار است.
 2. حساب یورویی که هر واحد پرفکت مانی آن شامل ۱ یورو است
 3. حساب بیت کوین که هر واحد پرفکت مانی آن معادل ۱ بیت کوین است
 4. حساب طلا یا همان گلد که واحد آن بر پایه اونس است.

انواع اکانت (حساب) پرفکت مانی

حساب شخصی و تجاری پرفکت:

پرفکت مانی دو نوع حساب شخصی و تجاری دارد. حساب تجاری به منظور استفاده توسط شرکت های حقوقی و حساب شخصی برای استفاده فرد است. از دو نوع حساب کاربری میتوان برای مقاصد تجاری استفاده کرد و تفاوتی ندارد.

حساب ویژه پرفکت مانی:

این حساب از منظر ارائه خدمات پشتیبانی دارای خدمات ویژه ای است. این حساب معمولاً بعد از گذشت یک سال از افتتاح حساب و یا در مواقعی که گردش حساب شما بالا باشد به شما اعطا می گردد. همچنین میتوانید مستقیماً از سایت پرفکت مانی درخواست ارتقاء حساب خود را ثبت نمایید. پس از بررسی امکان ارتقاء حساب شما فراهم میگردد. این حساب از نظر میزان کارمزد تفاوتی با حساب احراز هویت شده پرفکت مانی ندارد. برای داشتن حساب ویژه یا پرمیوم پرفکت مانی شما باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار یا معادل آن در حساب خود موجودی داشته باشید.

حساب همکاری پرفکت مانی:

حساب همکاری پرفکت مانی نیز یکی از انواع حساب این سیستم پرداخت است. این حساب معمولاً در اختیار نمایندگان یک سیستم پرداخت یا صرافی های ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی قرار میگیرد. تصیمیم گیری در مورد مزایای این حساب مستقیماً بر عهده مدیران پرفکت مانی بوده و معمولاً خدماتی در خصوص تسهیل تراکنش های B2B کسب و کارها ارائه داده میشود.

تبدیل دلار پرفکت مانی به یورو، بیت کوین یا طلا به چه علت است؟

شاید شما نیاز داشته باشید برای پرداخت های خود در سایت مشخصی از به طور مثال ارز یورو به جای دلار استفاده کنید. در این مواقع میتوانید به راحتی با ورود به حساب پرفکت مانی خود و استفاده از بخش تبادل، ارز مورد نظر خود را با نرخ تبدیل اعلامی، تبدیل به ارز دلخواه کنید. با توجه به نوسانات نرخ تبدیل ارزهای مختلف این عملیات میتواند برای شما سودآور هم باشد.

ووچر پرفکت مانی چیست و از کجا میتوان خرید؟

ووچر پرفکت مانی یک کد مخصوص است که میتوان به کمک آن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کرد و یا پرداخت های اینترنتی خود را انجام داد. شما میتوانید کد ووچر پرفکت مانی خود را به سایرین بفروشید یا تحویل دهید تا آن را فعال کرده و اکانت پرفکت مانی خود را شارژ کنند. ووچر پرفکت مانی را می توان مستقیم از حساب کاربری خود در سایت رسمی پرفکت مانی در قسمت برداشت صادر کنید. همچنین میتوان ووچر پرفکت مانی را از صرافی های معتبر ارزدیجیتال مثل نوین ارز به آسانی خرید کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با نوین ارز

کاربران گرامی نونین ارز می توانند به صورت شبانه روزی بعد از ثبت نام در سایت نوین ارز اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود نمایند. بدین منظور بعد از ورود به پنل کاربری، از منو سمت راست وارد بخش خدمات پرفکت مانی شوید و روی گزینه خرید کلیک کنید. با وارد نمودن مبلغ درخواستی به تومان یا معادل دلار و همچینین وارد کرد شماره حساب پرفکت مانی خود که با حرف U شروع میشود، مبلغ به صورت فوری به حساب شما منتقل میشود.

خرید ووچر پرفکت مانی از نوین ارز

خرید ووچر پرفکت مانی در نوین ارز

شما می توانید به جای شارژ حساب پرفکت مانی خود از ووچر پرفکت مانی استفاده نمایید. ووچر پرفکت مانی که شامل دو عدد ۱۰ رقمی (کد ووچر) و ۱۶ رقمی (کد فعال سازی) است، به شما این امکان را میدهد که مبلغ مورد نظر را به سایت مقصد واریز کنید. با این روش شما دیگر نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی و همچنین داشتن شماره حساب پرفکت مانی نخواهید داشت. شما در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته قابلیت خرید ووچر پرفکت مانی را از سایت نوین ارز خواهید داشت.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

طبق قوانین کشور خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت امکان پذیر نیست. لیکن شما در سایت نوین ارز به کمک ثبت شماره موبایل و مشخصات هویتی خود که به صورت اتوماتیک و بدون معطلی استعلام و تایید می گردد و سپس با ارسال مدارک اقدام به خرید نمایید. همچنین میتوانید ووچر خود را نیز به همین ترتیب بفروشید و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

خرید آنی پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی

شما در نوین ارز می توانید بعد از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ووچر پرفکت مانی خود را به صورت آنی دریافت نمایید و حساب خود را شارژ کنید. خرید و فروش پرفکت مانی در سایت نوین ارز به صورت تماماً اتوماتیک و خودکار بوده و ارز به صورت آنی به شما تحویل داده

مراحل خرید و فروش پرفکت مانی در نوین ارز

کافیست مراحل زیر را طی نمایید تا خرید و فروش پرفکت مانی مورد نیاز شما صورت پذیرد:

۱. ثبت نام در نوین ارز

ثبت نام در سایت و احراز هویت

۲. ثبت درخواست خرید و فروش

در پنل کاربری خود سفارش خرید یا فروش خود را ثبت می نمایید.

۳. محاسبه و تایید قیمت

قیمت خرید و فروش را تایید می نمایید.

۴. تقاضای تسویه حساب

پس از خرید، ارز خود را به صورت آنی در قالب ووچر یا انتقال تحویل گیرید. در صورت فروش ارز به ما، تسویه حساب با بانک آینده به صورت آنی و سایر کارت ها تا سقف ۳ میلیون به صورت کارت به کارت و در غیر این صورت طبق سیکل پایا انجام خواهد شد.

چرا نوین ارز

چرا  نوین ارز

 • دسترسی آنی به ارز خریداری شده پس از ثبت نام و تسویه حساب در سایت نوین ارز
 • امنیت بالا در ارائه خدمات و حراست از اطلاعات شخصی شما
 • قیمت رقابتی و منصفانه در خرید و فروش ارز
 • در صورت فروش ارز به نوین ارز، تسویه حساب در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر تا ۲۴ ساعت انجام خواهد شد

برخی از سوالات متداول:

خرید پرفکت مانی از نوین ارز آنی صورت می پذیرد. در خصوص فروش پرفکت مانی از نوین ارز، تسویه حساب حداکثر  ظرف مدت ۲۴ ساعت انجام می گیرد.

نرخ خرید و فروش نوین ارز در پنل کاربری شما پس از طی نمودن مراحل ثبت نام و احراز هویت قابل مشاهده خواهد بود و به صورت روزانه بروزرسانی می شود.

خرید پرفکت مانی در دو قالب انتقال به حساب یا دریافت ووچر امکان پذیر است که توسط شما در مرحله خرید انتخاب می گردد.

جهت خرید و فروش پرفکت مانی چه به صورت انتقالی یا ارائه ووچر، هیچگونه کارمزدی از سوی نوین ارز دریافت نمیگردد، و قیمت ها همان نرخ اعلامی در پنل کاربری است. تنها کارمزد دریافتی متعلق به عملیات نقل انتقال پول در درگاه بانکی بوده که طبق نرخ مصوب به مبلغ خرید اضافه می گردد