خرید و فروش ووچر پرفکت

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی 

احراز هویت سریع و اتوماتیک در کمتر از پنج دقیقه

پرفکت مانی Perfectmoney Voucher و ووچر چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین المللی و در اصل یک پول الکترونیکی مثل پی پل است. این سیستم پرداخت به کاربران این امکان را میدهد تا پرداخت های بین الملی خود را در سایت های مقصدی که این روش پرداخت را به رسمیت می شناسند انجام دهند.

ووچر پرفکت مانی یکی از خدمات پرفکت مانی است، که به صورت یک گیفت کارت یا کارت اعتباری عمل کرده و به کمک دو عدد ۱۰ رقمی (شماره ووچر) و ۱۶ رقمی (کد فعال سازی)، امکان انتقال مبلغ مشخصی پول را فراهم میکند. به طور مثال شما میتوانید ۱۰ دلار ووچر پرفکت مانی تهیه کرده، و از آن استفاده کنید تا به سایت مقصد مورد نظر خود، ۱۰ دلار انتقال دهید.

نحوه صدور ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی میتواند هم به صورت دلاری و هم به صورت یورویی صادر گردد. شما میتوانید بعد از افتتاح حساب پرفکت مانی از داخل حساب کاربری خود نسبت به صدور ووچر به میزان دلخواه اقدام نمایید. همچنین جهت خرید این ووچر می توانید از خدمات خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در نوین ارز استفاده کنید.

کارمزد صدور ووچر پرفکت مانی

در صورت وریفای حساب خود در سایت رسمی پرفکت مانی، هزینه صدور ووچر ۰.۵% مبلغ ووچر خریداری شده است. اما اگر نسبت به وریفای حساب خود در سایت پرفکت مانی اقدام ننمایید، شما می بایست معادل ۱.۹۹% مبلغ ووچر تهیه شده را به عنوان کارمزد پرداخت نمایید. در صورت خرید ووچر پرفکت مانی از سایت نوین ارز، شما هیچگونه کارمزدی جهت صدور ووچر پرداخت نخواهید کرد.

افتتاح حساب پرفکت مانی

شما می توانید با مراجعه به سایت perfectmoney.com نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی خود اقدام نمایید.

کد ووچر چیست؟

کد ووچر در اصل نام دیگری از ووچرهای شرکت پرفکت مانی است و تفاوتی بین این ووچرها وجود ندارد.

امنیت ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی این امکان را به شما میدهد تا در سایت هایی که شما شناخت کافی نسبت به آنها ندارید، با امنیت بیشتری عملیات انتقال وجه خود را انجام دهید. به این صورت که دیگر نیاز ندارید تا با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در سایت مورد نظر پرداخت خود را نهایی کنید و حساب کاربری خود را به خطر بی اندازید.

با وارد کرد اطلاعات ووچر در سایت مورد نظر در بدترین حالت و حتی در صورت نامعتبر بودن سایت مورد نظر، شما فقط به اندازه مبلغ موجود در ووچر سرمایه خود را به خطر انداخته اید. پس از این منظر استفاده از ووچر پرفکت مانی می تواند امنیت کیف پول پرفکت مانی شما را افزایش دهد.

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید ووچر پرفکت مانی از نوین ارز

توجه داشته باشید که طبق قوانین کشور، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ارائه خدمات مالی، بدون احراز هویت، با توجه به امکان بروز خطرات پول شویی و سوء استفاده های احتمالی امکان پذیر نیست. از طرفی شما به راحتی امکان آن را دارید تا با صرف مدت زمان کوتاه احراز هویت خود را تکمیل و نسبت به خرید اقدام نمایید.

به این نکنه توجه داشته باشید که سایت هایی که خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را بدون انجام احراز هویت ارائه میدهند اکثرا نامعتبر بوده و معامله در این پلتفرم ها دارای ریسک بالای از دست دادن سرمایه می باشد. در نوین ارز شما با صرف زمان حدودی ۵ دقیقه می توانید اقدام به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی نمایید.

فروش ووچر پرفکت مانی

نوین ارز خدمات فروش ووچر پرفکت مانی را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. در نوین ارز شما میتوانید بدون پرداخت کارمزد ووچر پرفکت مانی خود را نقد کنید و معادل تومانی آن را در کیف پول خود دریافت کنید. از موجودی کیف پول میتوانید نسبت به خرید سایر ارزهای دیجیتال اقدام نمایید. همچنین با ثبت درخواست برداشت، مبلغ حاصل از فروش در کمترین زمان ممکن به حساب شما واریز می گردد.

تبدیل ووچر پرفکت مانی

شما در سایت نوین ارز میتوانید ووچر پرفکت مانی خود را بفروشید و به ارزهای دیجیتال دیگر، همچون بیت کوین، تتر، دوج کوین و … تبدیل کنید. پس از فروش ووچر پرفکت مانی در سایت نوین ارز معادل ریالی ووچر شما به کیف پول شما به صورت آنی واریز میگردد و از همین محل شما میتوانید به صورت آنی ارز دیجیتال مورد نیاز خود را خرید نمایید.

خرید ووچر با بهترین قیمت به صورت آنی

جهت خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی به بهترین قیمت میتوانید از خدمات سایت نوین ارز استفاده نمایید. قیمت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی به صورت لحظه ای در صفحه اول سایت و پنل کاربری قابل مشاهده است. نوین ارز با چندین سال تجربه و با تضمین بهترین قیمت خدمات پرفکت مانی را به کاربران خود ارائه میدهد.

مراحل خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در نوین ارز

کافیست مراحل زیر را طی نمایید تا خرید ووچر مورد نیاز شما صورت پذیرد:

۱. ثبت نام در نوین ارز

ثبت نام در سایت و احراز هویت

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش

در پنل کاربری خود سفارش خرید یا فروش خود را از منو سمت راست بخش ووچر پرفکت مانی ثبت می نمایید.

۳. محاسبه و تایید قیمت

قیمت خرید یا فروش را تایید می نمایید.

۴. پرداخت و دریافت ووچر

پس از پرداخت داخل درگاه بانکی خرید، ارز خود را به صورت آنی در قالب ووچر تحویل گیرید. در صورت فروش ارز به ما، تسویه حساب با بانک سامان وملی به صورت آنی و سایر کارت ها تا سقف ۲ میلیون به صورت کارت به کارت و در غیر این صورت طبق سیکل پایا انجام خواهد شد.

سوالات متداول

کارمزد خرید ووچر پرفکت مانی در نوین ارز چقدر است؟

نوین ارز هیچگونه کارمزد اضافی جهت خرید ووچر پرفکت مانی از کاربران خود دریافت نمیکند.

از کجا ووچر بخرم؟

شما میتوانید از صرافی معتبر ارز دیجیتال که خدمات پرفکت مانی ارائه میدهند همچون نوین ارز نسبت به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی اقدام نمایید.

چقدر زمان میبرد تا ووچرم را تحویل بگیرم؟

در نوین ارز ووچر پرفکت مانی شما به صورت آنی پس از پرداخت در درگاه بانکی به شما نمایش داده میشود و قابل استفاده است.

بعد از فروش ووچر چقدر زمان میبرد تا ریال خود را در حسابم دریافت کنم

در صورت ثبت کارت بانک ملی یا سامان به نام شما در سامانه، مبلغ حاصل از فروش ووچر بین ۵ دقیقه تا نهایت ۱ ساعت به حساب شما واریز میگردد. برای سایر بانک ها نیز میتوانید تا سقف ۲ میلیون تومان درخواست فوری ثبت کرده و کمتر از یک ساعت پول را داخل حساب خود دریافت کنید. در سایر موارد پول به حساب شما پایا میشود و طبق سیکل پایا وجه به حساب شما واریز میشود.

آیا برای خرید ووچر من نیاز به حساب پرفکت مانی دارم؟

خیر شما برای خرید ووچر نیاز به حساب پرفکت مانی ندارید و میتوانید ووچر خود را مستقیم از نوین ارز خرید کرده و داخل سایت مقصد خود وارد کنید تا به اندازه موجودی ووچر اعتبار دریافت کنید.

آیا برای خرید ووچر پرفکت مانی از نوین ارز نیاز به ارسال مدارک هویتی هست؟

خیر. شما برای خرید ووچر میتوانید تا سقف تعیین شده در سطح کاربری پایه فقط با ثبت مشخصات هویتی مثل شماره موبایل و کد ملی به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بپردازید.

چرا نوین ارز

چرا  نوین ارز

  • دسترسی آنی به ارز خریداری شده پس از ثبت نام و تسویه حساب در سایت نوین ارز
  • امنیت بالا در ارائه خدمات و حراست از اطلاعات شخصی شما
  • قیمت رقابتی و منصفانه در خرید و فروش ارز
  • در صورت فروش ارز به نوین ارز، تسویه حساب در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت فوری برای بانک های منتخب انجام خواهد شد