پی اس ووچر

پرمیوم (پی اس) ووچر چیسـت؟

پی اس ووچر (ps voucher)

پرمیوم ووچرز یک سیستم پرداخت بین المللی مانند پرفکت مانی و وب مانی است. پی اس ووچر به صورت بسیار ساده امکان پرداخت بین المللی را برای کاربران محیا می کند. سیستم پی اس ووچرز  در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرده است. این سیستم یک کیف پول الکترونیکی در اختیار کاربران خود قرار می دهد که می توانید با خرید مستقیم پریمیوم ووچر، یا از طریق پرفکت مانی، تتر، بیت کوین، اتریم، لایت کوین و همچنین از طریق صرافی نسبت به شارژ آن اقدام کنند.

پس از شارژ حساب خود در سیستم پی اس ووچر، شما می توانید با صدور ووچر به مبلغ دلخواه از سایت هایی که این سیستم را به عنوان روش دریافت وجه خود قبول دارند، خرید کنید. شما همچنین می توانید وجه موجود در حساب پی اس ووچر خود را در قالب پرفکت مانی، و بیت کوین نیز دریافت نمایید. توجه داشته باشین که برای استفاده از این سیستم افتتاح حساب اجباری نبوده و شما می توانید مستقیم بدون داشتن حساب ووچر تهیه کنید.

مزایای پی اس ووچرز

از مزیت سیستم پرمیوم ووچر می توان به سهولت و سرعت در انتقال پول، امنیت بالا و همچنین عدم امکان ردیابی تراکنش ها اشاره کرد. این موضوع سبب می شود تا کاربران بدون نگرانی از تحریم های بین المللی نسبت به خرید و فروش در سایت های خارجی اقدام نمایند.

افتتاح حساب پرمیوم ووچر

شما می توانید با مراجعه به سایت premiumvouchers.com نسبت به افتتاح حساب پی اس ووچرز خود اقدام نمایید.

خرید اتوماتیک پرمیوم ووچر با بهترین قیمت و بدون کارمزد در نوین ارز

فوچرز چیست؟

فوچرز در اصل نام دیگری از ووچرهای شرکت پرمویم ووچر یا همان پی اس ووچر است و تفاوتی بین این ووچرها وجود ندارد.

شارژ حساب پلی استیشن با پرمیوم ووچر (پی اس ووچر)

شما با خرید پرمیوم ووچر یا پی اس ووچرز و دریافت کد مربوطه به مبلغ دلخواه خود میتوانید مستقیماً حساب کاربری Play Station خود را شارژ نمایید. این مورد مناسب افراد گیمر بوده که علاقه زیادی به انجام بازی های آنلاین هستند.

خرید پرمیوم ووچرز (پی اس ووچرز) بدون احراز هویت

توجه داشته باشید که طبق قوانین کشور، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ارائه خدمات مالی، بدون احراز هویت، با توجه به امکان بروز خطرات پول شویی و سوء استفاده های احتمالی امکان پذیر نیست. از طرفی شما به راحتی امکان آن را دارید تا با صرف مدت زمان کوتاه احراز هویت خود را تکمیل و نسبت به خرید اقدام نمایید.

به این نکنه توجه داشته باشید که سایت هایی که خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را بدون انجام احراز هویت ارائه میدهند اکثرا نامعتبر بوده و معامله در این پلتفرم ها دارای ریسک بالای از دست دادن سرمایه می باشد.

مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال در نوین ارز

کافیست مراحل زیر را طی نمایید تا خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نیاز شما صورت پذیرد:

۱. ثبت نام در نوین ارز

ثبت نام در سایت و احراز هویت

۲. ثبت درخواست خرید و فروش

در پنل کاربری خود سفارش خرید یا فروش خود را ثبت می نمایید.

۳. محاسبه و تایید قیمت

قیمت خرید و فروش را تایید می نمایید.

۴. تقاضای تسویه حساب

پس از خرید، ارز خود را به صورت آنی در قالب ووچر یا انتقال تحویل گیرید. در صورت فروش ارز به ما، تسویه حساب با بانک آینده به صورت آنی و سایر کارت ها تا سقف ۳ میلیون به صورت کارت به کارت و در غیر این صورت طبق سیکل پایا انجام خواهد شد.

چرا نوین ارز

چرا  نوین ارز

  • دسترسی آنی به ارز خریداری شده پس از ثبت نام و تسویه حساب در سایت نوین ارز
  • امنیت بالا در ارائه خدمات و حراست از اطلاعات شخصی شما
  • قیمت رقابتی و منصفانه در خرید و فروش ارز
  • در صورت فروش ارز به نوین ارز، تسویه حساب در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر تا ۲۴ ساعت انجام خواهد شد