همه چیز راجع به کسب درآمد از تپ سواپ و بازی آن

تپ سواپ

با توجه به موفقیت پروژه نات کوین در حال حاضر شاهد پیدایش ایردراپ‌های فراوانی در فضای تلگرام هستیم که یکی از معروف‌ترین آنها، تپ سواپ است. فضای ربات تپ سواپ نحوه به دست آوردن توکن‌های آن، شباهت زیادی به پروژه نات کوین دارد که هم اکنون در معتبرترین صرافی‌های دنیا، معامله می‌شود. عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه اولیه برای کسب توکن و کسب درآمد احتمالی، دسترسی آسان برای کاربران در فضای تلگرام و ساده بودن انجام اقدامات کسب توکن کمترین زمان ممکن، سبب محبوبیت هرچه بیشتر ایردراپ‌های تلگرامی نظیر تپ سواپ شده است.

ما قصد داریم در این مقاله به بررسی تپ سواپ بپردازیم. پس با ما در نوین ارز صرافی ارزهای دیجیتال، خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال همانند تتر، بیت کوین و دوج کوین همراه باشید. 

برخی از گمانه‌زنی‌ها حکایت است از لیست شدن توکن تپ سواپ در انتهای ماه قبلی میلادی یعنی ماه می داشت، اما لیست شدن این پروژه با اعلام رسمی کانال تلگرام و توییتر آن، به تعویق افتاد و با شدت گرفتن محبوبیت پروژه همستر، کمی از تب و تاب تپ سواپ نیز کاسته شد. با این حال حمایت مالک تلگرام یعنی پاول دورف در کانال رسمی خود از تپ سواپ در روزهای اخیر، به آن اعتبار بیشتری بخشیده است. طی این مقاله به طور کامل درباره پروژه تب سواپ، اهداف و نحوه کسب توکن آن توضیح خواهیم داد.

تپ سواپ

همه چیز درباره پروژه تپ سوآپ

تپ سواپ یک پروژه DeFi جدید با حاکمیت غیرمتمرکز است که طبق اعلام حساب توییتر آن، قرار بود یک صرافی ارز دیجیتال در شبکه سولانا باشد که ظاهرا تیم پروژه بلاک چین میزبانی توکن خود را تغییر داده و احتمالا توکن‌های tap در بلاک چین TON عرضه شوند. هدف پروژه تپ سواپ از ایجاد پلتفرم بازی تپ سواپ و اعطای توکن رایگان به کاربران، شناخته شدن هر چه بیشتر و کسب محبوبیت در میان کاربران است. با وجود غیرمتمرکز بودن این پروژه، اطلاعات دقیقی از تیم توسعه دهنده و اهداف دقیق آن‌ها در دسترس نیست؛ اما همکاری با صرافی بایننس و حمایت مدیر تلگرام یعنی پاول دورف، نشان دهنده‌ی اعتبار بالای Tapswap است و این‌ها احتمال بالای لیست شدن توکن‌های Tap را افزایش می‌دهد.

بازیTapSwapچیست؟

بازی تپ سواپ یک پروژه‌ی Tap-To-Earn است که کاربران پس از استارت کردن ربات آن در تلگرام، با کلیک کردن بر روی دکمه‌ی این بازی و انجام ماموریت‌های آن، می‌توانند که توکن تپ سواپ را به دست بیاورند. با توجه به محبوبیت بالای پروژه نات کوین و به خصوص پس از لیست شدن آن در صرافی های معتبر و با ارزش شدن توکن‌هایی که کاربران با کلیک کردن به دست آورده بودند، در همین مدت کوتاه شاهد پیدایش و محبوبیت بازی‌های تلگرامی مختلف هستیم که تپ سواپ یکی از نخستین آن‌هاست. در واقع با توجه به محبوبیت بالای این گونه بازی‌ها، آنها به مانند یک کمپین تبلیغاتی بسیار گسترده و نتیجه بخش است که حتی با وجود اعطای توکن رایگان به کاربران، نسبت به هزینه‌های تبلیغاتی مرسوم، بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.

برای شرکت در این بازی و کسب توکن‌های تپ سواپ، کافیست که ربات تلگرامی آن را استارت کرده و سپس از طریق دکمه Start Now یا Play می‌توانید که وارد فضای بازی شوید. پس از ورود به فضای بات، با کلیک کردن روی سکه‌ی بزرگ موجود در صفحه اصلی، می‌توانید که سکه به دست بیاورید.

تپ سواپ

آشنایی با فضای ربات ارز دیجیتال تپ سواپ

در پایین صفحه بازی تپ سواپ، ۵ تب وجود دارد که پس از ورود به برنامه، به طور پیش‌فرض در تب میانی با عنوان Tap قرار دارید که با کلیک کردن بر روی سکه، می‌توانید توکن به دست بیاورید و در بالای صفحه نیز تعداد سکه‌ها و سطح شما نمایش داده می‌شود. اما توضیحات سایر تب‌های ربات تلگرام تپ سواپ، به شرح زیر است:

در تب ابتدایی از سمت چپ یا همان Ref، لینک دعوت اختصاصی شما و کاربرانی که از طریق لینک شما به این ربات وارد شده‌اند، قابل نمایش است. دقت کنید که در صورتی که افراد با لینک شما وارد این ربات شوند، برای شما امتیاز آور خواهد بود و به ازای ارتقای سطح آن‌ها، میزان مشخصی توکن به شما تعلق می‌گیرد.
تب دوم فضای ربات تپ سواپ یا همان Task خود دارای سه بخش مختلف است که با انجام موارد مشخص شده در آن، می‌توانید سکه‌های قابل توجهی را کسب کنید.
بخش چهارم یا Boost گزینه‌هایی برای ارتقای سرعت سکه گرفتن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دو کلید بالایی این صفحه که روزانه سه مرتبه امکان استفاده از آن را دارید، به ترتیب ۵ ۵ برابر کردن سکه دریافتی و پر کردن رفیت دریافت سکه را فراهم می‌کنند. ۴ مورد پایین این صفحه نیز با پرداخت میزان مشخصی سکه قابل ارتقا هستند. در نظر داشته باشید که برای گرفتن سکه در بازی تب سواپ نیازی به کلیک دائمی بر روی آن نیست و با فعال سازی ربات این بازی و افزایش Level بخش Recharging speed تا سطح ۵ در همین بخشBoost، می‌توانید در هر ۱۲ ساعت ۲۱۶۰۰۰ سکه را به دست بیاورید.
در تب نهایی این بازی یا همان State، آمار کل تعداد کاربران و تعداد سکه‌های کل استخراج شده قابل مشاهده است.

استخراج تپ سواپ چگونه انجام می‌شود؟

گرچه ماهیت بازی تپ سواپ، کسب سکه از طریق کلیک کردن است؛ اما همانطور که توضیح دادیم، برای استخراج تپ سواپ و کسب سکه‌های آن، نیازی به کلیک دائمی بر روی آن نبوده و با فعال سازی ربات انجام تسک‌های آن، فقط با دو سه مرتبه سر زدن به برنامه در طول روز، می‌توانید سکه‌های قابل توجهی را به دست بیاورید. تعداد کاربران فعال بات تپ سواپ هم اکنون ۵۸ میلیون نفر است که به زودی به ۶۰ میلیون هم می‌رسد و این تعداد بسیار بیشتر از کاربران پروژه نات کوین است.

تپ سواپ

قیمت تپ سواپ چقدر است؟

تا زمانی که توکن‌های تپ سواپ در صرافی‌ها لیست نشود، قیمت آن نیز مشخص نخواهد بود. در مورد توکن‌های حاصل از این بازی نیز طبق اعلام صفحه این پروژه، به هر شخص به اندازه تعداد سکه‌هایی که دارد، توکن تعلق نخواهد گرفت و برخلاف نات کوین، تعداد توکن‌های پروژه تپ سوآپ محدود و برابر با ۱ میلیارد توکن در نظر گرفته شده است. ۱۵ درصد از کل تعداد توکن‌ها نیز به استخراج کاربران از طریق بات تلگرامی تعلق می‌گیرد و به این ترتیب تعداد کل توکن‌هایی که به کاربران ربات تپ سواپ اختصاص می‌یابد، برابر با ۱۵۰ میلیون توکن است و سهم هر شخص بر اساس تعداد سکه‌های دریافتی وی نسبت به کل تعداد سکه‌های استخراج شده در برنامه که در بخش state قابل مشاهده است، مشخص می‌شود.

با توجه به محدودیت تعداد توکن‌های پروژه تب سواپ، پیش‌بینی می‌شود که قیمت آن نیز قابل توجه باشد و در صورت موفق بودن زیرساخت‌های این پروژه، پس از لیست شدن و کاهش فشار اولیه فروش کاربران، قیمت آن بیشتر شود.

هدف از عرضه بازیTapSwapچیست؟

شاید در نگاه اول اعطای توکن رایگان به کاربران از طریق بات تلگرامی و انجام ماموریت‌های بسیار ساده، چندان منطقی به نظر نرسد؛ اما این موضوع را در نظر بگیرید که همین رایگان و ساده بودن استخراج ارز دیجیتال، برای افراد بسیار جذاب است و سبب جذب کاربران بسیاری خواهد شد. این موضوع برای پروژه‌های ارز دیجیتال همانند یک کمپین تبلیغاتی بسیار گسترده و موفق عمل می‌کند که در مدت کوتاهی سبب شناخته شدن این پروژه‌ها خواهد شد.

یک پروژه حوزه ارز دیجیتال هر چقدر هم موفق و با پشتوانه قوی باشد، مطمئناً در ابتدای راه و عدم شناخت کاربران، توکن‌های آن مورد استقبال زیادی قرار نخواهد گرفت. حال پروژه تپ سواپ را در نظر بگیرید که تنها ۱۵ درصد از توکن‌های خود را به کاربران بات تلگرامی اختصاص می‌دهد؛ اما از همین طریق و با استقبال کاربران و ترند شدن در فضای اینترنت، به خوبی شناسانده شده و احتمال موفقیت و قیمت قابل توجه توکن‌های آن نیز افزایش می‌یابد. در واقع پیش از این نیز ارائه NFT و توکن‌های رایگان از طریق ایردراپ‌های مختلف و بازی‌ها، وجود داشته، اما ایجاد ایردراپ ر فضای تلگرام و کاربری آسان ایردراپ‌های تلگرامی، برای عموم کاربران بسیار ساده و ممکن است. همین موضوع سبب محبوبیت بسیار پروژه‌هایی نظیر تپ سواپ و همستر شده است.

تاریخ لیست شدن تپ سواپ

تپ سواپ ابتدا قرار بود که در انتهای ماه می یا ۱۱ خرداد در صرافی‌ها لیست شود؛ اما تیم توسعه دهنده به منظور شناسایی هرچه بهتر اکانت‌های مشکوک و توزیع عادلانه توکن‌ها همچنین بهبود زیرساخت‌ها، استخراج آن را تا پایان ماه جون و دهم تیر ماه به تعویق انداخت. حال با توجه به نزدیک بودن این تاریخ، باید دید که آیا تپ سواپ، سر زمانی که البته به طور رسمی هم از طریق کانال تلگرام و توییتر اعلام نشده، لیست خواهد شد یا خیر. اما به هر حال با توجه به حمایت بایننس و پاول دورف، احتمال لیست شدن و با ارزش شدن سکه‌های دریافتی از تپ سواپ، نسبتا بالا است و اگر در این ربات به جمع‌آوری سکه مشغول هستید، می‌توانید امیدوار باشید.

نوین ارز سامانه تمام اتوماتیک و تخصصی خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد. همینطور کاربران می توانند نسبت به خرید گیفت کارت، پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی با بهترین قیمت ها اقدام کنند. شما همچنین می توانید جهت وریفای حساب پرفکت مانی خود در بخش خدمات سفارش خود را ثبت کنید. جهت خرید و فروش ارز دیجیتال و تتر می توانید در نوین ارز ثبتنام کنید.

ما را دنبال کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

https://novinarz.com
Telegram: https://t.me/novinarzex

بیشتر بدانید: از پرفکت مانی کجا میتوانم استفاده کنم؟

, , , ,
اشتراک گذاری: