با پریمیوم ووچر یا پی اس ووچر بیشتر آشنا بشین!

پرمیوم ووچرز

پرمیوم ووچر چیست؟

پرمیوم ووچر یا پی اس ووچر چیست. این سیستم این امکان رو برای شما فراهم میکنه تا خرید و ارسال پول به افراد دیگر رو با استفاده از ووچر به راحتی انجام بدین. همچنین در برخی از فروشگاه های خارج از کشور پرمیوم ووچر به عنوان یک روش پرداخت قابل قبول هست. در این مقاله با پرمیوم ووچر بیشتر آشنا میشیم. پس با نوین ارز همراه باشید.

افتتاح حساب پرمیوم ووچر:

حال که متوجه شدید که پریموم ووچر چیست، شما با مرجعه به سایت پرمیوم ووچر و افتتاح یک حساب کاربری می توانید از امکانات این سیستم استفاده کنید. آدرس سایت رسمی پرمیموم ووچر www.premiumvouchers.com هست.

شارژ حساب پرمیوم ووچرز:

شارژ حساب پی اس ووچر از طریق خرید پرمیوم از صرافی های ارزهای دیجیتال معتبر مثل نوین ارز امکان پذیر هست. شما همچنین می تونید از طریق ارزهای زیر نیز حساب خودتون رو شارژ کنید.

این روش های شامل استفاده از کد پرمیوم ووچر، بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، تتر، لایت کوین و پرفکت مانی هست.

تعرفه خدمات واریز به حساب پرمیوم ووچر با استفاده از روش های مختلف به قرار جدول زیر است:

تعرفه خدمات واریز به حساب پرمیوم ووچرز
تعرفه خدمات واریز به حساب پرمیوم ووچرز

همچنین جهت برداشت وجه از این سیستم هم پرمیوم ووچر مبالغی رو به عنوان کارمزد از کاربران خود دریافت میکنه:

تعرف برداشت از حساب پرمیوم ووچر
تعرف برداشت از حساب پرمیوم ووچر

همانطور که مشاهده میکنید بهترین روش واریز و برداشت از این سیستم، همان استفاده مستقیم از پرمیوم ووچر هست که کارمزد تراکنش رو به صفر کاهش میده. در مقایسه با سیستم پرفکت مانی که در هر برداشت، انتقال وجه و یا صدور ووچر از کاربران با حساب پرفکت مانی وریفای شده خودش، ۰.۵ % و از کاربران وریفای نشده  ۱.۹۹% مبلغ تراکنش کارمزد دریافت میکنه، این موضوع میتونه از نقاط برتری پرمیوم ووچر به حساب بیاد.

چرا از پرمیموم ووچر استفاده کنم:

  1. پرمیوم ووچر در مقایسه با برخی از سیستم های پرداخت بین المللی کارمزد کمتری رو از کاربرانش دریافت میکنه.
  2. نسبت به سایر سیستم ها، پرمیموم ووچر این امکان رو برای کاربران خود محیا می کنه تا از طریق روشهای مختلفی مثل ارزهای دیجیتال، پرفکت مانی و … حساب کاربری خود را شارژ و یا از حساب خودشون برداشت کنند. این امکان یک مزیت بزرگ محسوب میشه.
  3. شما از طریق سیستم پرفکت مانی می تونید درآمدزایی هم داشته باشید و از طریق برنامه مشارکتی اون دوستانتون رو به این سیستم معرفی و از تراکنش های انجام شده اونها درصدی به عنوان کمیسیون دریافت نمایید.
  4. بدون نگرانی از تحریم های بین المللی خرید خودتون رو انجام بدین و برای اشخاص مورد نظرتون پول ارسال کنید و نگران ردیابی اون هم نباشید.

از کجا پی اس (پرمیوم) ووچر بخرم؟

شما میتونید از طریق ارسال دایرکت در اینستاگرام نوین ارز و یا ثبت نام در سایت نوین ارز نسبت به خرید و فروش پرمیوم ووچر خود با بهترین قیمت و کمترین کارمزد اقدام کنید. 

نوین ارز سامانه تمام اتوماتیک و تخصصی خرید و فروش پرفکت مانی دلاری، یورویی، بیت کوین و خرید ووچر پرفکت مانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با بهترین قیمت ها. شما همچنین می توانید جهت وریفای حساب پرفکت مانی خود در بخش خدمات سفارش خود را ثبت کنید.

ما را دنبال کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

https://novinarz.com
Telegram: https://t.me/novinarzex

بیشتر بدانید: آموزش احراز هویت و ثبت نام در نوین ارز!

, , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری: